ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-15:00

Кошик порожній!

Купити бетономішалку на 350 літрів

Показати:
Сортування:
Статті
Останні відгуки
Гарантія 1 рік
Бетономішалка БСГ 350У (1,1 кВт)Обсяг загальний: 350 літрівОбсяг робочий: 280 літрівМетал "товщина": дно = 10 мм, бак = 3 мм, лопаті = 4 мм.рама: труба 120х60 стінка = 3 мм.Підшипники: конічніДвигун: 1,1 кВт. 220 - 380 Вт.Напруга: 220 - 380 Вт.Вага: 140 кг.Гравітаційний бетонозмішувач БСГ на 350 літрів «Титан» є професійним пристроєм з високим ступенем продуктивності, який призначений для приготування великої кількості будівельного розчину, об'ємом до 280 літрів. Оптимально підходить для роботи на великих і малих будівельних майданчиках, а також для виготовлення міцних бетонних блоків.В металевому баці з посиленими стінками і днищем розташовані сильні лопаті, товщиною в 4 мм, які можуть швидко перемішувати різні сухі і крупнофраціонние сипучі компоненти з водою для приготування сумішей і розчинів різних видів. Потужний електричний двигун бетономішалки обертає барабан зі швидкістю 23 обороту в хвилину, що необхідно для якісного приготування розчинів необхідної густоти і консистенції.За ..
17 000.00 грн.
Гарантія 1 рік
Бетономішалка БСГ 350У (1,5 кВт)Обсяг загальний: 350 літрівОбсяг робочий: 280 літрівМетал "товщина": дно = 10 мм, бак = 3 мм, лопасті = 4 мм.рама: труба 120х60 стінка = 3 мм.Підшипники: конічніДвигун: 1,5 кВт. 220 - 380 Вт.Напруга: 220 - 380 Вт.Вага: 140 кг.Професійна гравітаційна бетономішалка БСГ на 350 літрів «Титан» є пристроєм з високим ступенем продуктивності, яке призначене для роботи на різних будівельних об'єктах, а також для виготовлення великих і малих бетонних блоків великої міцності.Днище і стінки місткого бака виконані з посиленого металу, а всередині знаходяться сильні сталеві лопати, товщиною 4 мм, які здатні швидко приготувати велику кількість будівельного розчину, об'ємом до 280 літрів. У барабан можна засипати будь-які сухі і сипучі компоненти фракцією до 40 мм, які необхідні для приготування розчину або суміші для заливки фундаменту.На бетономішалку встановлений потужний електричний двигун, який забезпечує швидкість обертання барабана до 23 об / хв для якісного пере..
17 500.00 грн.
Купити бетономішалку на 350 літрів

Бетономішалки «Титан» на 350 літрів харківського виробництва.

Гравітаційні бетонозмішувачі «Титан» БСГ на 350 літрів харківського заводу вийшли на український ринок буквально 12 років тому, але навіть за такий невеликий проміжок часу змогли зарекомендувати себе як високопродуктивні і надійні агрегати професійного рівня для приготування різних будівельних сумішей і розчинів.

Спочатку бетономішалки випускалися в сірому кольорі, який став таким упізнаваним серед споживачів, але вже сьогодні вони представлені на ринку в червоно-чорній варіації. Завдяки використанню високоякісної водостійкої фарбі англійського виробництва Hammerite все металеві поверхні і елементи бетономішалок надійно захищені від виникнення передчасної іржі і зносу деталей.

Бетонозмішувачі «Титан» на 350 літрів можуть працювати на дві сторони, що в кілька разів прискорює робочий процес на будівельному майданчику і збільшує продуктивність праці. Призначені для роботи, як в цивільному, так і промисловому будівництві для використання на великих будівельних майданчиках. Можуть застосовуватися для виготовлення великих бетонних блоків. Такий агрегат дає можливість максимально швидкого приготування будівельних сумішей, об'ємом до 280 літрів.

Заявлені виробником характеристики бетономішалок на 350 літрів на сто відсотків відповідають всієї технічної документації моделей. Товщина днища посилених моделей 10 мм, стінок 3 мм при вазі агрегату в 140 кг. За рахунок наявності міцних і надійних коліс бетономішалку можна легко переміщати по території будівельного майданчика.

На все бетономішалки «Титан» виробник встановлює ремінні приводи і потужні електродвигуни на 220 або 380 воль кращих вітчизняних виробників.

При необхідності на харківському заводі можуть виготовити бетономішалку на 350 літрів з заявленими замовником параметрами і двигуном будь-якої потужності!

Термін гарантії бетономішалок від виробника 1 рік.

Середня цінова політика виробників робить бетономішалки «Титан» досить конкурентоспроможними в своєму сегменті ринку, а висока якість виготовлення в багато разів перевищує аналоги китайського виробництва.

На сайті нашої компанії можна оформити заявку на придбання бетономішалки «Титан» на 350 літрів за цінами виробника з швидкою доставкою в будь-яке місто України!

Відправлення може здійснюватися поштовими службами доставки «Інтайм» і «Нова Пошта» в такі міста як: Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Кіровоград, Одеса, Полтава, Суми, Херсон, Чернігів, Черкаси.