• г. Харьков, ул.Южнопроектная 4
ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-15:00

Кошик порожній!

Дроворуб Скіф

Показати:
Сортування:
Гарантія 24міс. 2200 Вт
Скіф ДМ 2200 Скіф ДМ 2200
ХарактеристикиВиробник: СкіфКраїна виробник: УкраїнаСтан: НовийДіаметр конуса: 80 ммДовжина колоди: 63 смГлибина проникнення: 40 смПотужність двигуна: 2200 ВтКількість оборотів 3000 об/хвЗаготівля дров може стати дуже стомлюючим процесом, який потребує ще й великої кількості часу. Замість того, щоб наймати людину, краще придбати інструмент, який максимально спростить завдання. Таким є Скіф ДМ 2200. Це чудовий дровокол, який безперечно порадує своєю продуктивністю, потужністю та міцністю.Міцна станина – відмінне конструктивне рішення, яке дало змогу зменшити навантаження на спину оператора.Агрегат виконано на металевій рамі. Серцем служить електричний двигун з потужністю 2200 Вт. Він підключається до однофазної мережі, тому використовувати інструмент буде просто в домашніх умовах. Примусове охолодження оберігає обмотки від виходу з ладу. Додатково для розсіювання надлишку тепла передбачені ребра на корпусі.Подача полін відбувається дуже просто. Для цього достатньо покласти їх на невелик..
10999.00 грн.
Гарантія 24міс. Pro Серия
Скіф ДМ 3000 Скіф ДМ 3000
ХарактеристикиВиробник: СкіфКраїна виробник: УкраїнаСтан: НовийДіаметр конуса: 80 ммДовжина колоди: 63 смГлибина проникнення: 40 смПотужність двигуна: 3000 ВтКількість оборотів 3000 об/хвЗаготівля дров може стати дуже стомлюючим процесом, який потребує ще й великої кількості часу. Замість того, щоб наймати людину, краще придбати інструмент, який максимально спростить завдання. Таким є Скіф ДМ 2200. Це чудовий дровокол, який безперечно порадує своєю продуктивністю, потужністю та міцністю.Міцна станина – відмінне конструктивне рішення, яке дало змогу зменшити навантаження на спину оператора.Агрегат виконано на металевій рамі. Серцем служить електричний двигун з потужністю 2200 Вт. Він підключається до однофазної мережі, тому використовувати інструмент буде просто в домашніх умовах. Примусове охолодження оберігає обмотки від виходу з ладу. Додатково для розсіювання надлишку тепла передбачені ребра на корпусі.Подача полін відбувається дуже просто. Для цього достатньо покласти їх на невелик..
12999.00 грн.
Гарантія 24міс.
Штурм WS 2500 Штурм WS 2500
ХарактеристикиВиробник: СкіфКраїна виробник: УкраїнаСтан: НовийДіаметр конуса: 80 ммДовжина колоди: 63 смГлибина проникнення: 27 смПотужність двигуна: 2500 ВтКількість оборотів 3000 об/хвЗаготівля дров може стати дуже стомлюючим процесом, який потребує ще й великої кількості часу. Замість того, щоб наймати людину, краще придбати інструмент, який максимально спростить завдання. Таким є Штурм WS 2500. Це чудовий дровокол, який безперечно порадує своєю продуктивністю, потужністю та міцністю.Міцна станина – відмінне конструктивне рішення, яке дало змогу зменшити навантаження на спину оператора.Агрегат виконано на металевій рамі. Серцем служить електричний двигун з потужністю 2500 Вт. Він підключається до однофазної мережі, тому використовувати інструмент буде просто в домашніх умовах. Примусове охолодження оберігає обмотки від виходу з ладу. Додатково для розсіювання надлишку тепла передбачені ребра на корпусі.Подача полін відбувається дуже просто. Для цього достатньо покласти їх на невели..
11499.00 грн.
Гарантія 24міс. Pro Серия
Штурм WS 3200 Штурм WS 3200
ХарактеристикиВиробник: СкіфКраїна виробник: УкраїнаСтан: НовийДіаметр конуса: 80 ммДовжина колоди: 63 смГлибина проникнення: 27 смПотужність двигуна: 3200 ВтКількість оборотів 3000 об/хвЗаготівля дров може стати дуже стомлюючим процесом, який потребує ще й великої кількості часу. Замість того, щоб наймати людину, краще придбати інструмент, який максимально спростить завдання. Таким є Штурм WS 2500. Це чудовий дровокол, який безперечно порадує своєю продуктивністю, потужністю та міцністю.Міцна станина – відмінне конструктивне рішення, яке дало змогу зменшити навантаження на спину оператора.Агрегат виконано на металевій рамі. Серцем служить електричний двигун з потужністю 2500 Вт. Він підключається до однофазної мережі, тому використовувати інструмент буде просто в домашніх умовах. Примусове охолодження оберігає обмотки від виходу з ладу. Додатково для розсіювання надлишку тепла передбачені ребра на корпусі.Подача полін відбувається дуже просто. Для цього достатньо покласти їх на невели..
12999.00 грн.
Дроворуб Скіф

Дровокол Скиф впускается на заводе в городе Харьков уже на протяжении более 15 лет.
Все детали дровокола изготовлены из качественной высоко легированной стали различных марок.
Все дровоколы оснащаться колесами для удобной транспортировки на рабочее место и в место хранения.

Виды дровоколов Скиф

Завод Скиф изготавливает дровоколы трех типов: Реечные, Гидравлические и конусные.

Конусный дровокол - принцип его работы - он раскалывает полено за счет кинетической энергии маховика который вращается за счет электродвигателя. Раскалывающий элемент дровокола это конус изготовленный на токарном станке с чпу по специальной технологии. Отличительной особенностью данного дровокола является его простота и надежность.

Гидравлический дровокол - принцип его действия - он раскалывает полено за счет создания давления в гидравлической системе и передаче его на полено через гидроцилиндр. За счет не высокой скорости работы он наиболее безопасен. Реечный дровокол имеет схожий принцип с конусным при наборе кинетической энергии совершенно другой принцип передачи ее. Энергия передаться на полено через вал шестерню.

Каталог бетонозмішувачів