• г. Харьков, ул. И.Камышева 16/12
ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-15:00

Кошик порожній!

Бетономішалки обсяг бака 350 літрів

Показати:
Сортування:
Останні відгуки
Статті
Бак 2/10мм Рама 100*50мм Кермо на шестернях Редуктор
Бетонозмішувач БСГ2Р, 350 л (редуктор) Бетонозмішувач БСГ2Р, 350 л (редуктор)
Обсяг загальний: 350 літрівОбсяг робочий: 300 літрівМетал (товщина):Бак: дно = 10 мм, стінка = 2 мм, лопаті = 4 мм.Рама: труба 100х50мм стінка 2 мм.Переворот бака: кермо з шестернямиПривід: редукторПідшипники: конічніНапруга: 220 - 380 Вт.Вага: 200 кг.Професійна високопродуктивна бетономішалка БСГ «Титан» на 350 літрів може відмінно справлятися зі своїми завданнями при використанні в малоповерховому індивідуальному будівництві для приготування різних будівельних розчинів і сумішей, об'ємом до 300 літрів.Ця компактна модель не займає багато місця і призначена для роботи на невеликих будівельних об'єктах при зведенні цегельних, шлакоблочних, піно-та газобетонних будівель і споруд. Може працювати на дві сторони і управляється за допомогою зручного важеля, що істотно прискорює робочий процес і знижує трудовитрати на приготування будівельного розчину вручну.Оснащена міцними і надійними колесами, які дозволяють легко переміщати пристрій по всій території будівельного майданчика навіть з..
31 500.00 грн.
Бак 2/10мм Рама 100*50мм Кермо на шестернях Ремінь
Бетонозмішувач БСГ2У, 350 л (2,2кВт) Бетонозмішувач БСГ2У, 350 л (2,2кВт)
Обсяг загальний: 350 літрівОбсяг робочий: 300 літрівМетал (товщина):Бак: дно = 10 мм, стінка = 2 мм, лопаті = 4 мм.Рама: труба 100х50мм стінка 2 мм.Переворот бака: кермо з шестернямиПривід: реміньПідшипники: конічніДвигун: 2,2 кВт. 220 - 380 Вт.Напруга: 220 - 380 Вт.Вага: 150 кг.Професійна високопродуктивна бетономішалка БСГ «Титан» на 350 літрів може відмінно справлятися зі своїми завданнями при використанні в малоповерховому індивідуальному будівництві для приготування різних будівельних розчинів і сумішей, об'ємом до 300 літрів.Ця компактна модель не займає багато місця і призначена для роботи на невеликих будівельних об'єктах при зведенні цегельних, шлакоблочних, піно-та газобетонних будівель і споруд. Може працювати на дві сторони і управляється за допомогою зручного важеля, що істотно прискорює робочий процес і знижує трудовитрати на приготування будівельного розчину вручну.Оснащена міцними і надійними колесами, які дозволяють легко переміщати пристрій по всій території буді..
18 000.00 грн.
Бетономішалки обсяг бака 350 літрів

Бетономішалки «Титан» на 350 літрів українського виробництва.

Бетонозмішувачі «Титан» об'ємом на 350 літрів харківського виробника з'явилися на вітчизняному ринку порівняно недавно, але навіть за такі короткі терміни змогли зарекомендувати себе як надійні і високопродуктивні агрегати професійного рівня для приготування різних видів будівельних сумішей і розчинів.

Свій впізнаваний серед споживачів сірий колір зовсім недавно вони змінили на червоно-чорну гаму. Завдяки використанню високоякісної водостійкої фарбі Hammerite англійського виробництва все металеві поверхні бетономішалки надійно захищені від появи передчасної іржі, що в кілька разів збільшує термін їх служби.

Гравітаційні бетонозмішувачі «Титан» на 350 літрів можуть працювати на дві сторони, і призначені для використання, як в цивільному, так і в промисловому будівництві, а також можуть використовуватися для виготовлення бетонних блоків. Такі агрегати просто незамінні для приготування різних розчинів, об'ємом до 300 літрів, так як допомагають не тільки прискорити робочий процес на будівельному майданчику, а й підвищити продуктивність праці робітників.

Всі заявлені виробником параметри бетономішалок «Титан» на 300 літрів в повній мірі відповідають поданій технічній документації моделей. Товщина днища звичайних моделей складає 8 мм, а стінок 2 мм. Бетономішалки з посиленою конструкцією бака мають товщину днища 10 мм і стінок 3 мм. Вага бетономішалок становить 100 і 130 кг відповідно.

Всі бетономішалки на 300 літрів оснащені ремінними приводами і потужними електричними двигунами на 220 і 380 вольт кращих українських виробників.

При необхідності виробник може виготовити бетонозмішувач на 300 літрів з іншими технічними характеристиками і двигуном будь-якої потужності!

Термін гарантії на всі бетономішалки «Титан» 1 рік.

Бетономішалки «Титан» по праву зайняли свою нішу в середній ціновій категорії аналогічних агрегатів на українському ринку, а їх висока якість виготовлення робить їх конкурентоспроможними в своєму сегменті.

На нашому сайті можна придбати бетономішалку «Титан» на 300 літрів за цінами виробника з доставкою в будь-яке місто України!

Відправка товару може здійснюватися кур'єрськими поштовими службами «Нова пошта» і «Інтайм» в такі міста країни як: Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Кіровоград, Одеса, Полтава, Суми, Херсон, Чернігів, Черкаси.