• г. Харьков, ул. И.Камышева 16/12
ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 10:00-15:00

Кошик порожній!

У чому недоліки бетономішалок китайських виробників?

У чому недоліки бетономішалок китайських виробників?

19.10.2017

Багатьох сьогодні цікавить питання «Чи варто купувати бетономішалки китайського виробництва або краще зупинити свій вибір на вітчизняних виробниках при аналогічній ціні?». Давайте подивимося, чому не варто купувати китайські моделі і в чому полягають їх істотні недоліки.

У Китаї існує всього лише кілька заводів з виробництва бетонозмішувачів, які були створені зовсім недавно, тому можна сказати, що великого досвіду у виготовленні хороших високопродуктивних пристроїв у них немає. Сьогодні на ринку можна зустріти такі бетонозмішувачі китайського виробництва як: Forte, Werk, RedVerg, ProRAB, Diolt і т.д.

Для них бетономішалки є новим продуктом виробництва з істотними недоліками такими як:

Двигуни низької якості;
Слабка траверса;
Відсутність теплового захисту;
Заявлений виробником обсяг бака не відповідає реальному;
Потужність двигуна не відповідає вказаній у технічних характеристиках.

Загальний огляд недоліків бетономішалок китайського виробництва

 

Дуже часто китайські виробники ставлять маркування на своїх двигунах 0,6-0,8 кВт, що насправді не відповідає дійсності, так як в реальності вони мають від 0,27 до 0,39 кВт, що не дозволяє їм працювати в необхідному безперервному режимі без зупинок і перегріву.


Інструкція має неправильний переклад з невідповідними збірці картинками, тому недосвідченому людині буде важко зібрати пристрій в короткі терміни.

Гумові прокладки ущільнювачів між двома елементами барабана часто бувають нерівними, тому не можуть в повній мірі виконувати свої функції.Груша може мати великий люфт через неякісно встановлених підшипників, які не сидять у фланцях, так як на валу може бути невідповідність розміру по відстані між підшипниками. 
Бак може бути виконаний з тонкого металу, який не відповідає стандартам якості, що швидко призведе до появи корозії.
 
Кнопки на корпусі двигуна китайських бетономішалок часто дуже неякісні, так як виконані з дешевого пластику або пластмаси. Швидко ламаються, тому доводиться здійснювати управління пристроєм безпосередньо, тобто постійно витягувати вилку з розетки, що не дуже зручно, якщо агрегат встановлений далеко від джерела живлення.
Саме тому сьогодні багато приватних забудовників і великі будівельні компанії віддають перевагу бетономішалок українського виробництва, які відрізняються високою якістю збірки і потужними двигунами вітчизняного виробництва, здатними повною мірою виконувати свої функції. Також для таких агрегатів запасні частини можна легко знайти в будь-яких будівельних магазинах або на інтернет-сайтах компаній, що займаються постачанням оригінальних деталей. При виборі ціна і якість краще віддати перевагу бетонозмішувач вітчизняних